top of page

Westerse kunst

Wij hebben een uitgebreid cliënteel voor westerse kunst. Hieronder verstaan we onder meer meubilair en kunstvoorwerpen in Franse stijl. Vergulde klokken, bronzen beelden, kandelaars, luchters, Sèvres vazen en commodes uit de 18de en 19de eeuw. Daarnaast verkopen wij ook schilderijen van meesters uit Italië, Frankrijk en de Nederlanden.

Ook latere kunst uit de Art Nouveau en Art Deco periodes wordt verkocht. Bijvoorbeeld vazen in glaspasta (Daum, Gallé etc.) en zilveren sierstukken (Wolfers, Delheid, Bourdon, Odiot, Puiforcat etc.) Veilinghuis Loeckx veilde een belangrijk werk van de Griekse kunstenaar Theodore Ralli. Het 19de-eeuws werk werd aangekocht door een privéverzamelaar uit Griekenland voor 817 400 euro.

20090927DSC_0550

Théodore Ralli
verkocht voor 817 400 euro

DSC_7543

Vergulde bronzen klok
verkocht voor 35 380 euro

00866

Van Loo
verkocht voor 65 880 euro

bottom of page